Nowości
Pracujemy: poniedziałek - piątek 7:00 - 18:00 sobota 7:00 - 14:00
Polecamy
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowymi produktami firmy Satel!

Centrale alarmowe PERFECTA-IP 32 oraz PERFECTA-IP 32-WRL, posiadają zintegrowany komunikator ethernetowy. Umożliwia on obsługę systemu z aplikacji mobilnej, jego zdalną konfigurację z użyciem programu PERFECTA Soft oraz przesyłanie kodów zdarzeń do stacji monitorujących.
Do szerokiej gamy produktów systemu MICRA dołączyły trzy nowe produkty - czujki ruchu MPD-310 i MPD-310 Pet oraz retransmiter MRU-300.

MPD-310 i MPD-310 Pet współpracują z centralami PERFECTA, modułem alarmowym MICRA oraz kontrolerami VERSA-MCU i MTX-300. Czujki charakteryzują się obszarem detekcji wynoszącym nawet 18x16,5 m. MPD-310 posiada uchylne zwierciadło umożliwiające kontrolę strefy podejścia, z kolei MPD-310 Pet jest odporna na ruch zwierząt domowych o masie do 20 kg. Obie umieszczone zostały w nowych smukłych obudowach, znanych już z czujek rodziny SLIM LINE oraz bezprzewodowych APD-200 i APMD-250.
TEJ JESIENI przedstawiamy Państwu nowe modele urządzeń firmy SATEL wyposażone w moduł LTE, dzięki któremu mogą przesyłać dane z wykorzystaniem szeregu technologii: LTE/HSPA+/EDGE/GPRS (w zależności od możliwości oferowanych przez sieć GSM).
Wśród nowości znajdują się:
 • centrale alarmowe: Perfecta 32 LTE i Perfecta 32-WRL LTE
 • moduły GSM-X LTE i GPRS-A LTE
 • nowa rodzina czujek SLIM LINE
 • zasilacze buforowe APS-1412 i APS-724

Przedstawiamy Państwu nową serię produktów xPole Home firmy EATON, zaprojektowaną specjalnie dla gospodarstw domowych. Łączy ona w sobie maksymalne bezpieczeństwo z efektywnością projektowania i obejmuje całą gamę wyłączników MCB, RCBO i RCBO do zastosowań w budownictwie mieszkaniowym.Serię tę cechuje uproszczone wzornictwo, niezawodność i pełna zgodność z odpowiednimi normami. Ponadto urządzenia z serii xPole Home są łatwo dostępne i proste w montażu. Wyłączniki nadprądowe xPole Home do zastosowań domowych łatwo rozpoznać po szarym piktogramie domu zamieszczonym na każdym produkcie z tej serii oznaczającym zwiększone bezpieczeństwo. Uproszczone wzornictwo, a zarazem odporność i wytrzymałość na agresywne środowisko to główne zalety produktów EATON. Wszystkie wyłączniki z serii xPole Home mają szeroką gamę sprawdzonych funkcji, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo pracy i łatwość obsługi. Nowa aparatura modułowa EATON może być wyposażona w akcesoria: styki pomocnicze, wyzwalacz wzrostowy, wyzwalacz podnapięciowy, aparat do ponownego załączenia, szyny łączeniowe, blokadę na kłódkę.

Nowa rodzina central alarmowych PERFECTA. Połączenie tradycji z nowoczesnością - tak w kilku słowach można określić charakter nowych urządzeń. Centrale tej serii umożliwiają bowiem nie tylko budowę klasycznych systemów przewodowych, ale również bezprzewodowych z szyfrowaną transmisją oraz hybrydowych, łączących oba typy instalacji.
F&Wave jest rodziną bezprzewodowych urządzeń sterowanych drogą radiową. Ta oferta kierowana jest do klientów, którzy chcąc podnieść komfort życia nie są skłonni wydawać  na tego rodzaju inwestycję dużych pieniędzy.   Prosty montaż i konfiguracja elementów systemu sprawiają, że F&Wave wpisuje się doskonale w koncepcję Zrób to sam. Unikalną cechu systemu F&Wave jest retransmisja sygnału. Odbiorniki retransmitują sygnały sterujące. Każdy odbiornik, który odbierze sygnał sterujący z nadajnika automatycznie przesyła go dalej, co zwiększa zasięg sterowania.

Urządzenia sygnalizacji pożarowej SATEL pozwalają zrealizować niezawodny i nowoczesny system odpowiadający za bezpieczeństwo pożarowe. Połączenie 20-to letniego doświadczenia w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń z zaawansowaną technologią produkcji zaowocowało zaprojektowaniem i wdrożeniem do produkcji szeregu urządzeń, które swoimi możliwościami przewyższają produkty dostępne dotychczas na rynku.

 Seria rozdzielnic XL³ 125 została zaprojektowana na potrzeby budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Charakteryzuje je zwiększona pojemność na aparaty modułowe (do 18 modułów w rzędzie).

SATEL jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe. Zarówno sprzęt, jak i jego oprogramowanie oparte są na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, w całości opracowanych przez wysoce wykwalifikowaną kadrę inżynierską działu badawczo-rozwojowego. Stałe inwestycje w nowe technologie zapewniły firmie SATEL wiodącą pozycję na rynku, a umiejętność trafnego rozpoznania i zaspokojenia potrzeb rynku owocuje rozwojem myśli technicznej oraz podniesieniem standardu życia użytkowników naszych produktów.

Zasilany 1-fazowo przemiennik częstotliwości serii iC5 to inteligentne urządzenie o małych wymiarach i wszechstronnym zastosowaniu. Wbudowany filtr przeciwzakłóceniowy sprawia, że przemiennik ten jest bardzo tanim i prostym rozwiązaniem regulacji prędkości obrotowej silników w wielu rodzajach maszyn i urządzeń. Przemienniki częstotliwości serii iG5A są następcą 3-fazowej serii iG5. Zdecydowanie nowsze rozwiązanie, ze sterowaniem bezczujnikowym wektorowym, wyposażony w wiele dodatkowych funkcji, może być wykorzystywany w wielu trudnych aplikacjach.
Agregaty prądotwórcze zasilane są wysokiej klasy silnikami spalinowymi na benzynę lub olej napędowy jak i również tzw. rolnicze do zasilania z ciągników lub maszyn rolniczych. Wszystkie oferowane agregaty w zakresie mocy od 2 kVA generują napięcie jedno lub trójfazowe. W zależności od potrzeb klienta agregaty,mogą być wyposażone w systemy kontroli i sygnalizacji, mierniki, gniazda i zabezpieczenia, elektroniczny regulator napięcia prądnicy, zabezpieczenia elektryczne pracy prądnicy, zabezpieczenia pracy silnika spalinowego, ręczny lub automatyczny panel sterowania.

Zamawiaj towar bez wychodzenia z biura sklep internetowy

Partnerzy handlowi
 • karlik.png
 • fogo.png
 • emos.png
 • satel.png
 • bitner.png
 • eltrim.png
 • elektrobabel.png
 • lovato.png
 • helukabel.png
 • legrand.png
 • urmet.png
 • pce.png
 • noark.png
 • eaton.png
 • sonel.png
 • breve.png
 • epn.png

Dane firmy

ELGAL Marek Sałatowski Sp.k.
09-402 Płock, F. Chopina 5
NIP: PL7743221593
REGON: 360163246
Numer rachunku: 36 1050 1966 1000 0022 7311 6117

Rzetelna firma

Należymy do